Середа
12.12.2018
06:56
Ви увійшли як Гість
Група "Гості"Вітаю Вас Гість
RSS
 

Головна Мій профіль Реєстрація ВихідВхід
Каталог статей »
Меню сайту

Наше опитування
Оцініть наш новий сайт
Всього відповідей: 64

Статистика
Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Форма входу

Головна » Статті » Меню » Методична робота

Засідання методичної ради Будинку  дитячої творчості

12 вересня 2018 року, відбулося засідання методичної ради Будинку  дитячої творчості , під час якої педагоги визначились з методичною проблемою на  2018-2019 навчальний рік:  «Розвиток життєвих компетентностей особистості  вихованця засобами педагогіки життєтворчості». 
    Пошук сучасних шляхів і засобів навчання і виховання гуртківців на засадах педагогіки  життєтворчості становить нині одну з найактуальніших проблем. Її успішне вирішення  потребує ґрунтовного осмислення сутності навчально-виховного процесу, його  структури, функцій, які спрямовані на розв’язання проблеми становлення творчої  особистості.  Сьогодні, як ніколи гостро постає завдання осмислення й пізнання нових  педагогічних реалій, створення нової філософії освіти, відкритої до таємниць життя  людини, її прагнень, життєвого й духовного світу. На цій основі формується  нова  педагогіка – педагогіка життєтворчості, у центрі   якої -  дитина з її радощами і болями,  злетами і драмами, інтересами, потребами, мріями  і планами на майбутнє,  з її напруженим екзистенцій ним духовним світом . 
    Позашкілля – це це та креативна установа, в якій сьогодні можна творчо та продуктивно впроваджувати педагогіку життєтворчості, саме тому педагоги обрали цю проблему для розв’ я знання на  цей навчальний рік. 
    Психолог установи Янкова Г.І підготувала та провела тестування  на визначення творчого потенціалу особистості керівника гуртка. 
                Методична рада вирішила:
1.    У 2018-2019 н.р. навчально-виховну роботу в гуртках та творчих заходах спрямувати на вирішення методичної проблеми закладу «Розвиток життєвих компетентностей  особистості вихованця засобами педагогіки життєтворчості».
2.     Продовжувати запровадження інтерактивних форм навчання, які лежать в основі формування ключових компетентностей.
3.     З  метою зацікавлення гуртківців пропонувати творчі завдання різного сткпеню складності. Підвищувати рівень самостійності і творчості.
4.     Активно залучати гуртківців до участі в конкурсах. Виставках різного спрямування.
5.    Психологу Янковій Г.І. укомплектувати методики, анкети, опитувальники для проведення соціально-психологічного діагностування стану формування ключових компетентностей вихованців. 
6.    Навчально –методичну роботу проводити відповідно до планів роботи методичних об’єднань керівників гуртків. 

Категорія: Методична робота | Додав: Б_Д_Т (07.12.2018)
Переглядів: 4 | Рейтинг: 0.0/0
Всього коментарів: 0
Ім`я *:
Email *:
Код *:
Пошук

Посилання

Друзі сайту